Radushiny potrhlé stránky

Když máš z něčeho strach,udělej to hned. Odvahu dostaneš později.

Harry Potter a nová rodina?

21.kapitola-Berte to jako fakt

Takže po hooooooooodně dlouhé době tu máme další kapitolku

je sice kratší,ale lepší než nic nemyslíte?

Ještě se omlouvám za chyby,ale tuhle kapču jsem psala v horečce ale když jsem slíbila,že jen co bude PC v provozu,tak přidám kapitolku,musela jsem svúj slib splnit že?

Takže příjemné počtení a doufám,že sem brzo zase něco přidám

Severus se rozhlédl po celé Velké síni.Všechny pohledy studentů se upírali na něho a nikdo si nedovolil ani pípnout.Severus vyhledal pohledem své syny a zadíval se jim do očí.Nejprve Samovi a pak Harry.Poté se zhluboka nadechl a spustil.

„Takže……Jelikož se ministerstvo plete do věcí,do kterých nemá,jsem nucen vám něco oznámit.I když vám do toho nikomu z vás nic není.“odmlčel se a znovu přejel studenty pohledem.

Samovi a Harrym cukali koutky a to nejen z toho,co řekl jejich otec,ale hlavně když viděli ostatní spolužáky jak visí pohledy na rtech Severuse a hltají každé jeho slovo,měli co dělat,aby se udržely.

Po krátké odmlce Severus pokračoval.

„No …..nebudu to déle prodlužovat.To co jsem vám chtěl oznámit je,že Harry Potter je můj syn a v co nejbližší době převezme i mé příjmení.“

Po tomto prohlášení se celou síní rozlehl šepot studentů a všechny pohledy se upírali na Harryho.Tomu to nebylo zrovna dvakrát příjemné.V tuhle chvíli by byl nejradši kdekoliv jinde než tady.

Sam ho povzbudivě chytil za ruku a když se na něho Harry podíval,povzbudivě se usmál.Harry mu váhavě úsměv oplatil,ale spíše než úsměv to vypadalo jako zoufalý škleb.

Severus si také všiml jak je jeho syn nervózní ze všech těch pohledů a rozhodl se zakročit.

„Byl bych rád…“pronesl zvýšeným hlasem a když šum ustal a pohledy se znovu upřely na něho pokračoval svým typicky tichým ledovým hlasem.“……kdybyste toto braly jako holý fakt.A upozorňuji vás,jestli se dozvím,že jste Jakkoli,opakuji jakkoli ublížily jednomu z mých synů,pak si nepřejte vědět,co by se vám mohlo stát.“Všechny přejel ledovým pohledem.

Podíval se na své syny a pokynul jim k odchodu z velké síně.Pak se otočil na Albuse a také odešel.

Studenti zůstali ještě několik minut sedět na místě a hleděli na místo kde ještě před chvílí stál jejich nejobávanější profesor ,s otevřenou pusou.Po chvíli se vzpamatovali a začali ve skupinkách odcházet do svých společenských místností a celou dobu se bavili jen o jednom,a to o Harrym a Severusovu.

 

++++++++++++++++++++++++++++

 

Harry se Samem,poté,co jim otec naznačil,že chce s nimi mluvit,zamířily do sklepení.Ještě ani nestačily zajít za roh a vedle nich stál ,nebo spíše šel ,Severus.

Podíval se na Harryho a zeptal se.

„V pořádku?“

Harry se na něho podíval a usmál se. „Teď už jo.“odpověděl.

Severus přešel mezi ně a oba vzal kolem ramen.Chlapci k němu přitiskli,každý z jednoho boku a šli do Severusových komnat.

Poslední komentáře
05.04.2008 12:42:56: docela bych chtěla vidět výraz všech studentů... museli stát za to... jinak moc hezká kapča......
02.04.2008 15:01:23: Supr smiley Těch chyb tam nebylo zase tolik, takže v poho. smiley Sem zvědavá, jak to bude dál pokrač...
31.03.2008 21:25:33: jejda to by stálo zato vidieť výraz tvárí všetkých prítomných pekná kapča smiley${1}
 
Žijte v přítomnosti a nenechte se znehybnit strachem z budoucnosti.