Radushiny potrhlé stránky

Když máš z něčeho strach,udělej to hned. Odvahu dostaneš později.

Harry Potter a nová rodina?

24.kapitola-Strach - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8139":
Radusha
To Lightsoul: Jsem moc ráda že se ti na mích stránkách líbí smiley Byla jsem se mrknout na tvoje stránky a jsem moc ráda , že jsem to udělala.....Moc se mi tvůj styl psaní líbí. Sice jsem ještě nestačila přečísst vše , ale co nejdříve to napravím smiley a moc ráda se s tebou spřátelímsmiley
Lightsoul
Ahojky, dneska jsem narazila na tvoje stránky a hned jsem si musela přečíst tutu povídku, jakmila jsem si přečetla první kapitolka dokonala mě upoutala. Prostě a jednoduše jsem si jí musela přečíst až do konce, taky je to poznat, mno je už dost pozdě, ale prostě jsem si nemohla pomoct. Strašně se mi líbí, ale to už jsem říkala a proto bych se s tebou chtěla spřátelit a dát si tvůj odkaz na své stránky. Kdyby jsi se chtěla kouknout na mé, tak adresa je http://www.lightsoul.blog.cz/ Sice nepíšu, tak dobře jako ty, ale byla bych ráda za tvůj názor. Ještě teď se pokusím přečíst druhou povídku, ale nevím co mi na to řekne bratr, ale určitě, tam ode mě budeš mít komentík:-)Tak jo jdu na ní :-)
Jantar_Onix
Zyan koukni se na kalendář v pravo dole a klikni na 6.4. tam je ta kapitola která tady není.Taky jsem ji hledala.
Zyan
tvý povídky jsou skvělý..ale nemůžu najít kapitolu 23...ta která je ¨po hádce...neni tady nebo co... můžeš mi jí poslat na email: zdenka.stojdlova@seznam.cz smiley
Radusha
Moc děkuju za vaše komentíky moc mě potěšily.

Kritiku beru na vědomí a budu se snažit všechny chyby napravit.

A odpověď pro všechny , jestli si mě můžou přidat do odkazů : budu jenom ráda a doufám , že vám nebude vadit , když si vás tam taky přidám.

Vaše Radusha smileysmiley
Janinka
Jsem poprvé na tvých stránkách a jsem nadšená:)) Moc pěkná povídka, krásně rozvedenásmiley Jen nemůžu najít 23. kapitolku...smiley Nádherasmiley Moooooooc se těším na pkračovánísmileysmiley
mania_dardeville
Teď koukám, že jsem víc slovama řekla to samé, co Jantar... A navíc jsem to tak roztáhla ten komentář... smileysmiley
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
mania_dardeville
Díky Jantar a jejímu odkazu jsem se dozvěděla o tvých stránkách. Proběhla jsem jednotlivé kapitoly a teprve nyní se dostávám ke komentování. Pokusím se to moc neprodlužovat, mám nepěkný zlozvyk zakecat se v komentáři a psát ho příliš dlouhý. Tak jen to nejdůležitější, co mi leží na srdci.

Příběh je pěkný. Mám ráda povídky, kde se děj motá kolem Harryho a Severuse, pokud jsou to teda povídky typu Harry jako syn (neslash vztah) Severuse. Sice tady není moc děj okolo. Není tam Draco, teď tam chvilku byl Lucius, jinak Mistr ani ostatní postavi tam nejsou. Nevadí mi to, zatím beru povídku jako takový nějaký začátek, i když už je to 24.kapitola. Je to takové jejich otrkávání a tak nějak doufám, že až se náležitě otrkají, tak budou připraveni na to čelit i ostatním věcem. Ale pokud to tam nedíš, nevadí, myslím, že povídka si vystačí i bez toho, zvlášť pokud tam budou nějaký mezilidský vztahy, problémy a tak.

Až příliš rychle se všichni smířili s tou myšlenkou, že Harry je Snapeův syn. Vlastně i Severus, divím se, že si to nechtěl nechat zjistit, všichni uvěřili jednomu dopisu, ani ho vlastně nikdo nechtěl vidět, trošku zvláštní, ale budiž.

V povídce je hodně chyt, jak pravopisný, těch teda extrémně moc, tak interpuknce a přímá řeč. Myslím, že beta-read by ti hodně pomohl. Ovšem, leč povídce chyby něco ubírají, tak i přes to je pěkná. Přeci jenom já, i když je sama dělám, tak se nedokážu dokopat k tomu, abych četla něco, kde je takové množství chyb. Ovšem ty máš pěkný styl a docela zajímavý děj, takže i takový hnidopich jako já to byl schopný přečíst a konstatovat nadšení.

Zajímalo by mě, jestli jsem to přehlídla či co, kam zmizel ten vlček..? Jinak, asi bych doporučila nepoužívat zkratky typu KNP a podobné, mě osobně to vždycky praští do očí. Možná by to také chtělo trošku jednotlivé pasáže rozepsat. Něco začneš, rychle to ukončíš a jsi jinde, přitom z hodně těch záležitostí by se dalo vydolovat daleko více.

Povídka je pěkná. Opravdu. Moc se těším na další kapitolu.

Jinak, doufám, že to nevadí, dávám si tvůj odkaz k sobě na stránku...

Nějak jsem se rozepsala, hlavně, že jsme říkala, že se pokusím to neudělat. No každopádně, jsem ještě něco chtěla, ale v tom zápalu jsem na to úplně zapomněla, takže pokud si vzpomenu, tak u další kapitolu dopíšu... ;o)
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
bazilda
teda moc pěkná kapitola:))) musím uznat, že se mi tvoje povídky moc a moc líbí a tímto bych se tě chtěla zeptat jestli si tě můžu hodit do odkazů:¨) předem děkuji za odpověď
____________________________
Život je jako zrcadlo: Usmívej se a bude nádherný; chmuř se a bude protivný. Edwinge Feuinillére
kapi
pekná kapča, ten rozhovor bude ešte zaujímavý

ale najviac ma dostal Severusov podpis na lístky smiley

1  
2  

 
Žijte v přítomnosti a nenechte se znehybnit strachem z budoucnosti.