Radushiny potrhlé stránky

Když máš z něčeho strach,udělej to hned. Odvahu dostaneš později.

Harry Potter a nová rodina?

9.kapitola-Jako sourozenci

Mno...tak tahle kpitolka upřímně není nic moc.........omlouvám se i za dýlku a upřímně doufám,že další bude lepší

No tak nic dejte se do čtení a moc vás prosím komentujte

„Pane Pottere,měly by jste vstávat za chvíli sem začnou chodit studenti a jsem si zcela jista,že by se vám nelíbilo,kdyby vás zde takto našli.“Mírně s Harrym zatřásla McGonagallová.

„Hmmmmm….“

„Pane Pottere!“mírně zvýšila hlas profesorka.

„P-paní profesorko?.........Co tady děláte?...........A sakra!“ujelo Harrymu,když si uvědomil kde to je.

„Ehm….Same?“Nic

„Notak Same vstávej“

„Hmmmmm…“ McGonagallová se musela usmát Jako sourozenci pomyslela si-kdyby tak věděla jak blízko pravdě byla.

„Samíku vstávej jsme ve spolčence“

„No jo vždyť už jsem vzhůru………….a neříkej mi Samíku!...........P-paní profesorko?Co tady děláte?“To už McGonagallová nevydržela a musela se začít smát.Oba chlapci na ní hleděli a nechápali co se děje.

„Je vidět chlapci ,že jste spolu strávily už hodně času.Ach bože vždyť vy už mluvíte jako by jste byly sourozenci.“ To už se ale začali z ložnic trousit první ranní ptáčata a tak profesorka nasadila opět svoji profesionální tvář a s přáním hezkého dne odešla.

Chlapci se tedy zvedli a šly se převléknout a pak rovnou do Velké síně na snídani.

 

++++++++++++++++++++++++

 

„Dobré ráno Severusi“ pozdravila McGonagallová Severuse.

„Hmm…dobré“zavrčel Severus.Dál si McGonagalové nevšímal a pustil se do snídaně.Myslel ssi že už od ní bude mít pokoj,ale to se šeredně spletl.Po chvilce se k němu Minerva znovu naklonila.

„Všimla jsem si že tvůj syn Severusi a Harry se za tento rok hodně spřátelily….Dnes ráno, když jsem šla vyvěsit jedno oznámení jsem je našla ve společenské místnosti…“odmlčela se.

„A??“ Severu nadzvedl obočí.Vůbec nechápal kam tím ta ženská směřuje.Oba jsou přeci ve stejné koleji….a to že se stali dobrými kamarády.to přece vědí všichni….nejsou přeci slepý.

„Oba spali na gauči a tak jsem se rozhodla je probudit….umim si představit ty jízlivé poznámky jejich spolužáků……..to by jsi nevěřil………..aby reagovali úplně stejně. Jako by byly sourozenci.“ Dokončila svůj proslov Minerva.

Vždyť taky jsou pomyslel si Severus ,ale nahlas nic neřekl.Otočil se k Nebelvírskému stolu a podíval se na své dva syny.Oba se o něčem zaníceně bavily.Nejspíš oba ucítily jeho pohled,protože  se jako na povel na něho podívali.Samuel se na něj usmál a k jeho velkému údivu Harry mu také věnoval mírný úsměv.Oboum pokýval hlavou a znovu se začal věno své snídani a to černé kávě.

 

++++++++++++++++++++++++

 

Oba se posadily na konec Nebelvírského stolu jako obvykle.Nandali si snídani a protože měl Sam hned první hodinu lektvary ,tak se začali bavit o nich.Oba dva to hrozně bavilo.Harry mu zrovna něco vysvětloval,když oba ucítily,že je někdo pozoruje.Otočily se k profesorskému stolu a setkali se s pohledem profesora lektvarů.Oba se na něho usmáli,Harry sice trochu plaše,ale přece,úsměv to byl.Snape jim oboum kývl na pozdrav a dál se jim již nevěnoval.

„Myslíš že na nás McGonagallová žalovala,že jsme nespali v ložnici,ale ve spolčence?“zeptal se Sam.

„Proč se ptáš?A proč by to dělala?Kdyby jí to vadilo,myslím,že by jsme se to dozvěděli jako první.“Odvětil Harry.Sam jen pokrčil rameny.

„Asi by jsme už měly jít.“Ozval se po chvíli Harry. „Za chvíli začíná hodina.“ Oba se tedy zvedli a vydali se na první hodinu.Samuel na lektvary a Harry na OPČM.

 

Poslední komentáře
30.07.2010 19:23:54: Ahoja, chtěla jsem se jen zeptat jesli plánuješ pokračování nebo jsi již ukončila svou spisovatelsko...
04.08.2009 18:30:59: Bude pokráčko?
15.11.2008 13:21:32: Hejky, čupr kapitolka a celkově úplně bombastická povídka smiley${1}
17.05.2008 11:19:50: Nádherný! JAko Veri jseem tvoji stránku našla včera, ale neměla jsem čas si nic přečíst, tak jsem to...
 
Žijte v přítomnosti a nenechte se znehybnit strachem z budoucnosti.